Od zakupu, wynajem, zarządzanie po sprzedaż

Doświadczenie

Mieszkanie, działka, kamienica - skorzystaj z naszego doświadczenia i sprzedaj, wynajmij lub kup nieruchomość.

Kreatywność

Mamy ogrom pomyslów, aby zareklamować nieruchomość w efektywny sposób. Zadowolenie gwarantowane!

Wsparcie

Sprzedaż czy zakup nieruchomości to ważny krok w życiu. Jesteśmy, aby służyć radą i wsparciem na każdym kroku transakcji.

Zaangażowanie

Angażujemy się w każdą transakcję indywidualnie. Nieruchomościom to grunty czy mury, ale przede wszytskim są to relacje.

Amesto Nieruchomości

Czym się zajmujemy

  1. Sprzedaż  – zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkania czy nieruchomości gruntowych. Od kompletowania niezbędnej dokumentacji poprzez home staging, profesjonalną sesję, marketing po finalizację transakcji.  
  2. Zakup – jeśli szukasz idealnego dla siebie mieszkania czy działki, pomożemy w tych poszukiwaniach. Zaprszamy na konsultację i spawdzenie potrzeb w zakresie poszukiwanej nieruchomości.
  3. Wynajem – wynajmujemy oraz zarządzamy wynajmem. Jeśli mieszkasz daleko, nie masz czasu, aby obsługiwać wynajem – skontaktuj się z nami. 
  4. Wspólne inwestowanie – praktyka i doświadczenie pozwoliło nam inwestować w nieruchomości. Jeśli szukasz mieszkania pod wynajem, skontaktuj się z nami, kompleksowo zajmiemy się całym procesem.

Skontaktuj się z nami

Amesto Nieruchomości

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do konsultacji dotyczących nieruchomości mieszkaniowych oraz gruntowych. Działamy w zakresie sprzedaży, wynajmu, zakupu oraz zarządzania nieruchomościami. 

O nas

Amesto Group specjalizuje się w kilku aspektach rynku, takich jak odszkodowania, nieruchomości, zamiana mieszkań oraz zmiany mpzp.