O nas

Kancelaria Odszkodowań Amesto

Amesto Kancelaria Odszkodowań funkcjonuje na polskim rynku od kilku lat i jest cennym wsparciem dla osób poszkodowanych wskutek różnych zdarzeń losowych. Specjalizuje się w dochodzeniu zadośćuczynienia i odszkodowania.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy, realizując potrzeby każdego klienta z osobna. Powierzając sprawę w nasze ręce poszkodowany ma pewność, że sprawa od początku do końca będzie prowadzona w profesjonalny sposób oraz będzie na bieżąco informowany o przebiegu sprawy.

Gwarancja staranności

Kancelaria Odszkodowań Amesto gwarantuje należytą staranność w prowadzeniu spraw swoich Klientów. Zapewnia kompleksową i rzetelną obsługę. Już przed podpisaniem umowy do każdej sprawy jest przydzielany opiekun, gdyż zależy nam na pozytywnej relacji z klientem. A z całą pewnością bezpośredni kontakt z opiekunem, ułatwi klientowi przejście przez trudną drogę, jaką jest dochodzenie jakiegokolwiek roszczenia.


Kim jesteśmy

Kto tworzy nasz zespół

Sprawy naszych Klientów są prowadzone kompleksowo przez wyspecjalizowany zespół z całego kraju, a w tym Adwokaci, Radcy Prawni, aplikanci, lekarze różnych specjalności. Bogate zaplecze specjalistów z zakresu prawa i medycyny sprawia, że Amesto Kancelarię Odszkodowań cechuje bardzo wysoki współczynnik skuteczności, ale i satysfakcji Klientów, którzy powierzyli nam swoje sprawy.

Jak działamy

Co nas wyróżnia

Zawsze działamy w imieniu i na rzecz poszkodowanego. Dążymy do tego, aby poniesiona szkoda została w pełni zlikwidowana, a poszkodowany otrzymał wszystkie świadczenia, które są mu należne. Dochodzenie zadośćuczynienia, odszkodowania i renty za wypadki drogowe, błędy lekarskie, wypadki przy pracy oraz za inne zdarzenia losowe, przeprowadzamy w pierwszej kolejności na drodze ugodowej, a gdy to konieczne to występujemy na drogę sądową. Naszym wynagrodzeniem jest pobrana prowizja od przyznanych i wypłaconych świadczeń na rzecz poszkodowanego.

Wartości Kancelarii Odszkodowań Amesto

Kancelaria Odszkodowań Amesto to zespół złożony z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu należnego im odszkodowania. Skontaktuj się z nami, uzyskasz bezpłatną poradę w zakresie odszkodowania.