Zakres usług

Zakres usług

Amesto Kancelaria Odszkodowań funkcjonuje na polskim rynku od kilku lat i jest cennym wsparciem dla osób poszkodowanych wskutek różnych zdarzeń losowych. Specjalizuje się w dochodzeniu zadośćuczynienia i odszkodowania w związku z:

– wypadkami komunikacyjnymi,
– błędami medycznymi,
– wypadkami przy pracy,
– innymi wypadkami losowymi.

Zakres specjalizacji

Wypadek samochodowy

W przypadku 99% szkód komunikacyjnych wygraliśmy należne zadośćuczynienie i/lub odszkodowanie dla poszkodowanych. Naszymi Klientami są zarówno poszkodowani, którzy jeszcze nie zgłosili szkody jak i poszkodowani, którzy poczynili już kroki w celu likwidacji szkody.

Amesto Kancelaria Odszkodowań zajmuje się uzyskaniem odszkodowania, zadośćuczynienia czy renty za wypadek przy pracy. W tym przypadku są różne drogi uzyskania świadczeń, a w tym: odszkodowanie z ZUS; zadośćuczynienie i odszkodowanie od pracodawcy.

Problematyka odszkodowań za tzw. błędy medyczne nabiera coraz większego znaczenia. Jest to związane m.in. z coraz większą znajomością praw pacjentów, świadomości na temat występującego problemu. Poszkodowani coraz częściej kierują pozwy do Sądów.

Kancelaria Odszkodowań zajmuje się również innymi szkodami, przykładowo: odszkodowanie za szkodę na osobie, zmianę planu zagospodarowania, ustanowienie drogi, zniszczenie mienia, zwrot ekwiwalentu za noclegi za granicą i wiele innych.

Referencje

Z moją sprawą zwróciłem się do Kancelarii Odszkodowań Amesto, która cieszy się dobrymi opiniami wśród moich znajomych, którzy korzystali z jej usług. Sprawa dotyczyła ryczałtu za noclegi w kabinie samochodu ciężarowego. Byłem przekonany, że poprzedni pracodawca, do którego zwróciłem się o wypłatę należnego ryczałtu za noclegi, wypłacił mi zbyt niską kwotę ekwiwalentu za nocleg w kabinie TIRa. 

Po podpisaniu umowy z Kancelarią, wystąpiła ona do pracodawcy o dopłatę należnego świadczenia. W krótkim czasie otrzymałem brakującą część świadczenia, z czego jestem bardzo zadowolony. Polecam Kancelarię Amesto.
– Marian Błaszczyk 

Kancelaria Odszkodowań Amesto to zespół złożony z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu należnego im odszkodowania. Skontaktuj się z nami, uzyskasz bezpłatną poradę w zakresie odszkodowania.